ج. تیر 20ام, 1399

استقلال ایران|دبل استار

دبل استار محل گردهایی هواداران استقلال ایران از سراسر جهان می باشد.

پاسخی به یک ادعای خنده دار/ ببخشید با شتر عازم قطر نشدیم

استقلال تیم کشور دشمن نیست !

می شود گفت که حال این روزهای استقلال خوب نیست. نفس نفس زدن برای سرپا ماندن، نکته ای است که به راحتی دیده می شود و نیازی به داستان و توضیح ندارد. همانطور که می دانیم موضوع میزبانی تیم های ایرانی حل نشد و استقلال هم مانند شهرخودرو مجبور شد چند ساعت قبل از بازی به کشور ثالث سفر کند. سفری بی تمرین و خسته کننده برای تیمی که به تازگی سرمربی خود را عوض کرده است می تواند یک عذاب بزرگ باشد.

در این میان تنها چیزی که می توانست خستگی تیم را کم کند، پروازهای منظم بود. چیزی که پیش از بازی با الکویت دیده نشد اما موسوی، همه تلاشش را کرد تا در پرواز به دوحه استقلال بتواند با یک پرواز اختصاصی به سفر برود.

موسوی، عکسی از استقلالی ها در هواپیما منتشر کرد و عنوان کرد که استقلال با هواپیمای اختصاصی زاگرس به مقصد رسیدند. همین عکس کافی بود تا مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ، با لب های آویزان و غم بزرگی در دل از اینکه چرا تیم پرسپولیس با هواپیمایی اختصاصی سفر نمی کند، در اینستاگرام خود یک استوری را منتشر کند که بسیار عجیب بود.

حسین قدوسی در واکنش به این پست موسوی، نوشت: در روزهایی که پرسپولیس پول ندارد، استقلال با هواپیما سفر می کند. این همه تبعیض کافی نیست؟ چشم. از این به بعد استقلال را مثل کاروان با پای پیاده راهی می کنیم که به کسی برنخورد!

آیا پشت این حرف تفکری بود یا صرفا از روی خالی نبودن عریضه گفته شد؟ آن زمان که باشگاه پرسپولیس یک عابربانک متحرک داشت در حق استقلال ظلم نبود؟

میلیارد ها تومان هزینه رضایتنامه یحیی گل محمدی از کجا آمد؟ قراردادهای سنگین ملی پوشان پرسپولیس، پاداش های آنچنانی و … چطور؟

چرا پای استقلال را وسط می کشید؟ مرد و مردانه بگویید دلتان پرواز اختصاصی می خواهد. استقلال تیم کشور دشمن نیست که آسمان را به زمین دوخته اید که ای داد بی داد چرا پرواز اختصاصی؟ اصلا چرا هوایی؟ مگر پیاده چه مشکلی داشت؟

مگر زمانی که استوکس داشت قرارداد آنچنانی امضا می کرد کسی گفت چرا؟ البته گفته شد استوکس با 300 هزاردلار قرارداد بسته است! بله. این بازیکن پیشنهاد 500 هزاردلاری تیم های عربی (برای نیم فصل) را رها کرده و با 300 هزار دلار و 4 شاخه گل به پرسپولیس پیوسته است.

شاید بهتر است پایتان را از کفش استقلال بیرون بکشید و کفش خودتان را بپوشید.اگر حرف از تبعیض ها باشد باید بگوییم که استقلال بود که پول نداشت تا سرمربی موفق خود را نگه دارد اما پرسپولیس به راحتی به کمک یک هوادار ( همه میدانند آن هوادار کیست) چند میلیارد برای یحیی گل محمدی پول داد!  استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل نه تنها بازیکن خارجی نگرفت که چند بازیکن هم از دست داد ولی چرا استوکس و اوساگونا گران قیمت به پرسپولیس آمدند؟ 40 درصد پیش پرداخت استوکس در این اوضاع به قول خودتان وخیم مالی از کجا آمد؟

به قرارداد بازیکن های خارجی و داخلی تیم نگاه کرده اید؟ شاید بد نباشد یک بار برای همیشه سرتان در کار خودتان باشد. همانطور که بقیه تیم ها کار خودشان را می کنند.

آیا سکوت مقامات کمیته انضباطی در برابر حرف های نا به حق و متشنج کردن جو برای استقلال و این همه تبعیض بین دو تیم دولتی کافی نیست؟

دبل استار: مهسا حسینی

10 دیدگاه برای “پاسخی به یک ادعای خنده دار/ ببخشید با شتر عازم قطر نشدیم

  1. باید یکی یه تو پوزی به این مردک حرومزاده بزنه که دیگه گوه خوری استقلال رو نکنه البته بابا مسعودشون مجوز هوچی گری رو بهشون میده .البته اگر این کارا رو هم نکن که بهشون نمیگن طویله عبده

    1. دمتون گرم که جواب این پشکل مغز رو دادین همچین سایتی نیاز استقلالی ها هست که جواب ابله هایی مثل این رو بده رسانه باشگاه خودمون که همش خوابن به امید پیشرفت هر چه بهتر سایت دبل استار 💙💙💙 امیدوارم پیج های بزرگ استقلالی هم یک بار شده بخاطر عشقشون به استقلال تبلیغ این سایت رو بکنن تا همه هوادارا بشناسنش نه فقط به عشق پول و بت

  2. اقای انصاری فرد اتفاقا میخواهند شما قهرمان بشوید
    استقلال رو بردند به حاشیه و تیمی که داشت برای قهرمانی اسیا شکل میگرفت مربیش را فراری دادند مربی پدیده را هم گرفتند. این دوتا مدعی که مثلا خارج کردند از جمع مدعیان . همه هم پشت شما در امدن ، پول اجاره ندارید یار خارجی میگیرید ؟بازیکنان تان اینهمه پیشنهاد خارجی با شرایط مالی خوب دارند اما معلوم نشد چقدر پول گرفتند که نرفتند تیم های خارجی . داورها هم که یا سهوی یا عمدی هوای شما را دارند ، رسانه های مختلف هم از شما حمایت میکنند . مدیر عامل باشگاه رقیب چند بار شما در برنامه های مختلف تریبون داشتید و مجال صحبت ؟ قطعا با تعداد دفعاتی که یک مجری برنامه ای را اجرا میکند برابری میکند و یا بیشتر . اقای انصاری فرد اتفاقا میخواهند شما قهرمان بشوید

  3. پرسپولیس بااختلاف هوچی گرترین تیمیه که تاریخ به خودش دیده! اگه کسی هم بخواد به تبعیض اعتراض کنه استقلاله نه پرسپولیس! یه نگاه به نیمکت میلیاردی تیمتون بندازید، یه نگاه به نحوه ی اومدن گل محمدی و ۹میلیارد هزینه ای که واسش کردین بندازین، به بازیکنای خارجی این فصلتون یه نگاه کنین، استوکس نیومده ، چهل درصد پولشو گرفت! چرا هیچ کدوم از بازیکنای پرسپولیس به تیمهای خارجی نمیرن؟مگه علیپور چندساله پیشنهادخارجی نداره؟چرا نمیره؟ ولی ما مشت مشت بازیکنامون رو بخاطر پول ازدست میدیم؟هنوز یادمون نرفته چجوری مربی تیممون رو پروندین ، هنوزیادمون نرفته امثال امیری و حسینی و بیرانوند و با چجوری و با پول کی بردین تیمتون . دست پیش نگیر آقای غیرمحترم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *