ج. تیر 20ام, 1399

استقلال ایران|دبل استار

دبل استار محل گردهایی هواداران استقلال ایران از سراسر جهان می باشد.

یک سوال از افشین پیروانی /با اسنپ اول می شوید یا بدون اسنپ؟

فرمایشی که صبح روز سه شنبه، توسط افشین خان پیروانی در تلویزیون ایران مطرح شد، حاکی از این بود که ما اول می شویم و بقیه تیم ها برای دومی بازی می کنند. انصافا هم فرمایش نغز و پرمحتوایی بود. اصلا آدم این حرف را که می شنوید، هوس می کرد از اسنپ کاپ ماشین بگیرد و برود از سوپری محل تخمه بخرد و بشکند و به سخنان نغز حضرت استاد فکر کند.
خودتان را بگذارید جای آقای پیروانی! چرا نباید از قهرمانی تیمش مطمئن باشد؟ استقلال را که با موشک زدند. مربی شهرخودرو را در نهایت قلدربازی و به صورت کاملا غیرقانونی به تیم شان آوردند! مهاجم خارجی مشکوک و پرونده دار و تحت قرارداد را به تیم شان اضافه کردند و صدا از کسی بلند نشده! مربی سپاهان را هم که فدراسیون برای تیم ملی می برد تا این تیم هم حسابی زمین بخورد! دیگر رقیبی نمی ماند! اگر ماند هم که بالاخره با داوری و بقیه موارد زمینش می زنند!
طبیعی است که هر آدم دیگری هم اگر جای جناب پیروانی بود همین حرف را می زد! سرومر گنده می نشست جلو قالب دوربین و کری می خواند که چه نشسته اید که ما قهرمان می شویم! چرا نیم فصل اول صدا از پرسپولیسی ها در نمی آمد؟ چرا آقای انصاری فرد نیم فصل اول می گفت قهرمان نمی شویم ولی الان به این نتیجه رسیده که تیمش حتما قهرمان می شود؟ کدام مربی های دارای شانس و عنوان و اعتبار از لیگ حذف شده اند که «اسنپ بازان پایتخت» اینگونه خیال شان ازقهرمانی راحت است؟
پاسخ به این سوال ها اصلا دشوار نیست….

7 دیدگاه برای “یک سوال از افشین پیروانی /با اسنپ اول می شوید یا بدون اسنپ؟

  1. این سایت و این نوع دفاع و پاسخگویی دقیقا همان چیزی است که سالها استقلال به آن نیاز داشت. به همین دلیل است که دبل استار از ابتدای تأسیس یک سرو گردن از سایتهای مشابه گذشته مثل آبیته… جلوتر است. سایت هواداری استقلال امکانات نمی‌خواهد. قلم قوی و سر نترس و متعصب میخواهد که شما دارید. مطمئنم موفق خواهید شد و ما پشتتان هستیم. 💙💙💙💙

  2. سلام
    برید صحبتهای حسن روحانی در زمان حضورش در مجلس که تیم استقلال باید نابود بشه و پرسپولیس یا پیروزی دو اسمه باید ازش حمایت بی چون و چرا بشه چون تیم تاج متعلق به شاه بوده(بدبخت نمیدونسته و الان هم نمیدونه که تیم تاج متعلق به شاه و دولت نبوده).
    در ضمن چرا کسی برای برگرداندن زمینهای تیم استقلال در ترکیه که سالهاست یک شخص عوضی داره سواستفاده میکنه کاری نمیکنند.این زمینها برگرده استقلال باید خودشو از لیگ ایران بکشه بیرون و بره یک لیگ معتبرتر از ایران مثل ژاپن.قیمت این زمینها الان نزدیک چند ده هزار میلیارد تومانه پسر تیمسار خسروانی گفت اگر مدیران استقلال بخوان کاری کنتد سندهای این زمینها که دستش هست را به مدیران استقلال میده تا این زمینها به اموال استقلال اضافه بشه.چرا واقعا کاری نمیکنند؟!!!

  3. ایشالا فرهاد و بازیکنان با غیرتمون یه جوری تو زمین جوابش رو میدن که تا عمر داره یادش نره.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *