ی. خرداد 11ام, 1399

استقلال ایران|دبل استار

دبل استار محل گردهایی هواداران استقلال ایران از سراسر جهان می باشد.

استقلال آبروی فوتبال ایران

هنگامی که از فوتبال در ایران عزیز صحبت می شود، نام استقلال بزرگ در ابتدا آن خواهد آمد. افتخارات بی نظیر و بازیکنانی فوق ستاره که هرگز از یاد و ذهن ایران و آسیا نخواهند رفت. نام علی دانایی فرد،
استقلال آبروی فوتبال ایران


امیر عرب دو حصاران


هنگامی که از فوتبال در ایران عزیز صحبت می شود، نام استقلال بزرگ در ابتدا آن خواهد آمد. افتخارات بی نظیر و بازیکنانی فوق ستاره که هرگز از یاد و ذهن ایران و آسیا نخواهند رفت. نام علی دانایی فرد، منصور پورحیدری، حسن روشن، ناصرحجازی و غلامحسین مظلومی کافی است که بزرگی و اعتبار را بر تارک این باشگاه عظیم مشاهده کنیم.


سال های آقایی و سروری و سال های قهرمانی، برازنده تیمی است که در سال های اخیر دچار بی مروتی های فوتبال ایران شده است. پراعتبار ترین باشگاه ایران که قدمتی به درازای فوتبال آسیا دارد دچار حادثه بی توجهی مدیران شده و آمد و شد های بی دلیل در این باشگاه بلای جانی برای جان گرفتن دوباره استقلال گردیده است.
به عنوان یک هوادار پای همه بالا و پایین شدنش ایستاده ایم و در گرما و سرمای تابستان و زمستان، ورزشگاه را با پیمودن کلیومتر ها راه پر خواهیم کرد، تا دوباره اوجگیری دوباره اش را ببینیم.


باید یاد آوری کنم؛ استقلال حتی در این ایام که به دلایل مبهم مورد بی احترامی واقع شده و هرگاه جان تازه ای گرفته است، توسط بدخواهان به حاشیه رفته است، همچون شیر زخم خورده، یقه بزرگان ایران و آسیا را گرفته است. برد های شیرین دربی با منصوریان، صعود از گروه مرگ با حداقل امکانات، تیم طلایی استراماچونی، همگی نشانه اقتداری است که شیر خفته آبی ایران در خود به ودیعه دارد.


باید بگویم؛ ثبات در مدیریت و اتحاد پیشکسوتان و القای آن به هوادار و البته توجه اعتدال گونه مسئولین، باعث اوجگیری دوباره تیمی خواهد شد که افتخارات فراوانی را همچون گذشته نصیب ایران خواهد کرد.

برای عضویت در کانال تلگرام دبل استار { اینجا } کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *