ی. تیر 22ام, 1399

استقلال ایران|دبل استار

دبل استار محل گردهایی هواداران استقلال ایران از سراسر جهان می باشد.

در ویلای شمال التماس، در تهران زبان درازی

مهرداد میناوند

سیاوش فریادی

اینکه بازیکنی در موارد مختلف نظرات خود را بیان کند و مصاحبه کند ایرادی برایش نیست و هر کسی می تواند برای هر موضوعی نظر بدهد.

آقای حسینی دروازبان استقلال نظر خودش را در مورد ادامه بازی های لیگ در این شرایط اعلام کرده است و از دغدغه های خود گفته است و از ترس های خود گفته است که مجبور است به خواست کسانی که حتی حاضر نیستند برای لحظاتی در تمرینات این بازیکنان شرکت کنند چون می ترسند بیمار شوند!

حال این بازیکنان به اجبار باید به تمرین و بازی کردن در این شرایط تن بدهند که در این تمرینات و بازی ها و رفت و آمدها که باید به شهرهای مختلف بروند که امکان آلوده شدن را دارند که ممکن است این آلودگی را به خانواده های خود نیز انتقال دهند!

حال کسانی که در بیرون گود نشسته اند حرف های می زنند که باید به حالشان افسوس خورد! کسانی که نباید گذشته خود را فراموش کنند، و اگر زمانی فراموش کردند سرچی در اینترنت بزنند تا التماس خود به ماموران نیروی انتظامی را ببینند که در چه وضعیتی دستگیر شدند که با کمتر ضریب گناه فوتبالیستی مانند خذیراوی را نابود کردند! امثال شما با وقاحت تمام و بدون کمترین حجب و حیایی در جامعه و رسانه ها ظاهر و سخن پرانی می کنید.

در آخر از خود خجل که در موردت نوشتم که اگر اجبار نبود یادآوری نام شما نیز باعث شرمساریست.
آبرو ثروتی است که داشتنش لیاقت می خواهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =