ج. تیر 20ام, 1399

استقلال ایران|دبل استار

دبل استار محل گردهایی هواداران استقلال ایران از سراسر جهان می باشد.

فرهاد و بی توجهی به شایعات|او می‌خواهد کارش را درست انجام دهد

فرهاد1

سعید سرفرازیان

در روزهایی که بسیاری از تیم‌ها در تلاش هستند تا سازمان لیگ را از سرگیری مسابقات لیگ‌‌ منصرف کنند، تیم استقلال زیر نظر کادر فنی و در رأس آن فرهاد مجیدی با جدیت تمرینات خود را پیگیری می‌کند.

نکته‌ی جالب و قابل توجه در این زمینه جدیتی است که در رفتار و عملکرد فرهاد مجیدی سرمربی جوان استقلال مشاهده می‌شود، فرهاد با اینکه با ادامه‌ی مسابقات مخالف است اما نمی‌خواهد همه چیز را به دست اما و اگر و قضا و قدر بسپارد، جدی نگرفتن تمرینات و سهل انگاری در انجام وظایف یعنی گذاشتن هزینه سنگین روی دست استقلال،

جدیت فرهاد

گام‌های استوار در تمرینات و حرکات حرفه‌ای در تعیین آیتم های مختلف سبب تزریق نشاط و شادابی به تمرینات آبی‌پوشان شده فرهاد علاوه بر این که تمرینات استقلال را با جدیت انجام می‌دهد به اخبار و شایعات در مورد آینده‌ی کاری کادر فنی آبی‌پوشان بی توجه است، سرمربی استقلال تنها در اندیشه‌ی انجام وظیفه‌ی خود به نحو احسن است.

نگاه فرهاد به فلسفه‌ی فوتبال

فرهادی که امروز در استقلال حضور دارد یک فرهاد صبور، آرام است او نمی‌خواهد با واکنش های احساسی به برخی از اظهار نظر ها شرایط تیمش را با چالش و حواشی روبرو کند‌. فرهاد می‌داند که یک فرهاد آرام و صبور بیشتر به کار استقلال می‌آید تا سرمربی‌ای که به همه‌ی اتفاقات واکنش نشان می‌دهد.

وقتی رسانه‌ها و برخی از افراد از عدم بازگشت دستیار اسپانیایی‌اش قصه بافی کردند آقای سرمربی به مدیرعامل باشگاه اعلام کرد دیگری نیازی به حضور این فرد نیست. مجیدی حتی به قلم‌فرسایی‌ برخی از مغرضان اهالی رسانه در مورد بازگشت فرشاد ماجدی به استقلال هم پاسخی نداد تا ثابت کند نمی‌خواهد به سوالات و ابهاماتی پاسخ دهد که منطقی پشت آن نیست و فقط برای برهم زدن آرامش فرهاد و استقلال بیان می‌شود.

مأموریت فرهاد

مأموریت فرهاد آماده کردن یک تیم سرپنجه و آماده برای مسابقات است اگر قرار به ادامه‌ی لیگ بود ، یک تیم هماهنگ و منسجم راهی میدان می‌شود و اگر رای سازمان لیگ غیر از این بود حداقل تیم تمرینات خوبی انجام داده است.

آینده‌ی استقلال

بازگشت بازیکنان خارجی تیم باعث شد تا خیال فرهاد بیشتر از پیش راحت باشد که می‌تواند با یک تصمیم گیری درست و منطقی در مورد ترکیب تیم برای فصل آینده هم عمل کند او می‌داند حتی اگر مسابقات در لیگ نوزدهم ادامه پیدا نکند از سختی های کار او کاسته نمی شود، چون برنامه‌ریزی برای فصل آینده خیلی مهم‌تر از این چند هفته است که از لیگ نوزدهم باقیست. برای سال آینده فرهاد مجیدی کار سختی در پیش دارد او می‌خواهد سال آینده یک تیم مدعی برای قهرمانی بسازد و رپانه‌ی مسابقات کند.

گام برداشتن در مسیر درست

فرهاد مجیدی آرام‌آرام به عنوان یک سرمربی باتجربه گام برمی‌دارد و اولین نشانه‌های این تجربه بی توجهی به برخی از اظهار نظر ها، جدیت در تمرینات و حضور موثر در چینش آیتم های تمرینی و هم صحبتی با همه‌ی بازیکنان در بخش‌های مختلف تمرین است، فرهاد در مسیر حرفه‌ای‌گری به خوبی گام برمی‌دارد و نمی‌خواهد دانسته‌های به روز خود را فدای احساسات و هیجانات آنی کند. فرهاد مجیدی در روزهای اخیر فقط یک سرمربی بود بی آنکه وارد فضایی شود که چندان به او ارتباط ندارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *