ج. تیر 20ام, 1399

استقلال ایران|دبل استار

دبل استار محل گردهایی هواداران استقلال ایران از سراسر جهان می باشد.

یزدانی: هنوز مدعی قهرمانی هستیم

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: 10 بازی برای استقلال باقی مانده و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که به صدر جدول برسیم.
یزدانی: هنوز مدعی قهرمانی هستیم

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: 10 بازی برای استقلال باقی مانده و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که به صدر جدول برسیم.

به گزارش دبل استار، سیاوش یزدانی پس از پایان تمرین امروز در خصوص وضعیت و شرایط تیم استقلال اظهار داشت: شرایط‌مان خوب است، بعد از حدود 2-3 ماه تمرینات را شروع کردیم. خودم حدود پنج ماه سر تمرین نبودم اما به خوبی تمرین می‌کنیم و امیدوارم خطری ما را تهدید نکند و بتوانیم این بحران را پشت‌سر بگذاریم. 

یزدانی در مورد شرایط جسمی خودش و اینکه آیا مصدومیت او به طور کامل برطرف شده عنوان کرد: خدا را شکر الان خوب هستم و حدود 2 هفته است که تمرین می‌کنم. خدا را شکر مشکلی پیش نیامده و تمرین می‌کنم و سرحال هستم.

مدافع تیم استقلال در مورد ادامه مسابقات لیگ برتر و اعتراض بسیاری از تیم‌ها گفت: شرایط کرونا به گونه‌ای است که بازی کردن ریسک است اما من به عنوان یک فوتبالیست دوست دارم بازی کنیم چون اگر فوتبال بازی نکنیم زندگی‌مان مختل و دچار مشکل می‌شود. من خودم خیلی خوشحالم که تمرینات شروع شده ولی متأسفانه در شرایط بدی هستیم. امیدوارم مسابقات برگزار شود اما اتفاق خاصی نیفتد. 

وی در مورد اینکه آیا استقلال هنوز برای قهرمانی مدعی است، اظهار داشت: بله، برای ما 10 بازی باقیمانده است. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که به صدر جدول برسیم و بقیه آن دست خدا است.

یزدانی در مورد مسائل مالی استقلال و اینکه برای کارگزار این تیم مشکلاتی وجود دارد، گفت:‌در حیطه وظایف من نیست که در مورد مسائل مالی صحبت کنم. چون مربی و کاپیتان دارد. خبری ندارم اما چیزی که می‌دانم این است که 50 درصد پول گرفته‌ایم. شرایط خوب نیست اما این صحبت‌ها در حیطه اختیارات من نیست و امیدوارم رسیدگی کنند.

برای عضویت در کانال تلگرام دبل استار { اینجا } کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *