ج. مرداد 17ام, 1399

استقلال ایران|دبل استار

دبل استار محل گردهایی هواداران استقلال ایران از سراسر جهان می باشد.

شکایت نمکی از سعادتمند!

استقلال

سیاوش فریادی

یکی از نمکی های قدیم تهران به دلیل اینکه سعادتمند موقع خوردن خیار به منشی دفترش گفته است که خانم منشی نمک کو و به جامعه نمکی ها توهین کرده به دادگاه و مراجع قضایی رفته و از ایشان شکایت کرده است.

این نمکی محترم در ادامه گفتگو با ما عنوان می کند که آقای سعادتمند همچنین از گران فروشی ما نمکی ها گفته در حالی که اصلا به این صورت نیست و ما نمک را به عرف و قیمت اعلامی اتحادیه نمکی ها می فروشیم و اسنادش موجود است و ایشان باید به دادگاه آمده و در مورد اشتباهاتش توضیح دهد.

ایشان منکر تمام خدمات ما نمکی ها شده و در حالی که ما برای واردات نمک از مالی، چنان قراردادی بسته ایم که نمی توانند فسخ کنند. این آقای سعادتمند چهره ی ما نمکی ها را خدشه دار کرده است.

اینان رفتند و از ایتالیا نمک دریایی با قیمت گزاف که مورد پسند ما نبود آوردند و هر چند که کیفیت خوبی هم داشت ولی تا وقتی ما نمکی های سئول نشین تایید نکنیم که کسی نمی تواند نمک وارد کند، برای همین ما این نمک وارداتی را به کشور ایتالیا عودت دادیم و نمک های خودمان را جایگزین کردیم.

این نمکی محترم عنوان داشت برای دفاع از حقوق به حق دوستان نمکی زاده و نمکی زار با هم تصمیم هماهنگی گرفتیم تا در یک زمان مشخص از آقای سعادتمند شکایت کنیم و یک نمکی روی زخم های هواداران بپاشیم که دیگر هوس تجمع به سرشان نزند.

مگر شهر هرت است که هر کی از راه رسید به ما گروه نمکی ها گیر بدهد که ما نمکدان ها شکسته ایم تا بدین جا رسیده ایم. حال آقای سعادتمند می خواهد نمکدان های شکسته ما را به رخ ما بکشد!؟

بکشد، ما هم می کشیم به دادگاه.

گفتگوی خبرنگار دبل استار با نمکی در مجموعه انقلاب

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =