ج. مرداد 17ام, 1399

استقلال ایران|دبل استار

دبل استار محل گردهایی هواداران استقلال ایران از سراسر جهان می باشد.

جناب قدوسی، کافر همه را به کیش خویش پندارد!

جناب آقای قدوسی که در کری خواندن و گنده گویی زبان زده خاص و عام است، شیرین زبانی کرده و آنچه لایق خود و دوستانش است را برای استقلال نوشته است...
جناب قدوسی، کافر همه را به کیش خویش پندارد!

سیاوش فریادی

جناب آقای قدوسی که در کری خواندن و گنده گویی زبان زده خاص و عام است، شیرین زبانی کرده و آنچه لایق خود و دوستانش است را برای استقلال نوشته است.

معاون اخراجی یادش رفته که آنچه بیان کرده است را باید در باشگاه مورد علاقه اش جستجو کند که در تاریخ وجودشان مملو از دروغ و جعل و تبانیست. اما از آنجایی که جناب قدوسی از نظر منطق و دیدگاه در دوران کودکی جا مانده است همیشه مسائل را از دیدگاه یک کودک ده ساله آنالیز می کنند. و کری های چیپ و به دور از شأن یک خبرنگار پرسابقه انجام می دهند.

البته با توجه به شخصیتی هم که در این چند سال از ایشان دیده ایم نباید تعجب کنیم که ایشان در روزنامه دیواری پیروزی عقل و منطق خود را به دید عموم بسیار گذاشته اند و باید مانند آن بچه ای که از دور فحش داده و فرار می کند با جناب قدوسی برخورد کرد چراکه ایشان با این سخنوری ها به دنبال خودنمایی، دیده شدن و حضور در سیستم پر از جعل، دروغ و تبانی سرخ هستند. پس زیاد اهمیتی به ایشان نمی دهیم که شاید خداوند شفایشان دهد.

خدا همه بیماران را شفا دهد

اینجا بخوانید| یادداشت روز؛ آنسوی لیگ/ جامی که دیگر خواستنی نیست

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهارده =