ج. مرداد 17ام, 1399

استقلال ایران|دبل استار

دبل استار محل گردهایی هواداران استقلال ایران از سراسر جهان می باشد.

آقای گل‌محمدی؛ رفتار شما با شهر خودرو حرفه ای بود!؟

یحیی

سیاوش فریادی

آقای گل محمدی امروز مصاحبه ی انجام دادند و از برخورد غیر حرفه ی فدراسیون با کریم خبر دادند!؟

حال سوالی از جناب گل محمدی داشتیم! اینکه در باره خود شما که دو وزارت خانه یا فشار به مدیران شهرخودرو برای فسخ قرارداد تان برای آمدنتان به پیروزی چه نظری دارید!؟

تیم شهرخودروی که برای قهرمانی تلاش می کرد به همراه استقلال و درست از روزی که آقای انصاریفر در مصاحبه در فوتبال برتر اعلام کردند که کسانی نمی گذارند تیم پیروزی قهرمان شود ورق برگشت و استراماچونی فراری داده شد و وزارت ورزش و وزارت صنعت هم با فشار و تهدید مدیران شهرخودرو نامه فسخ شما را گرفتند و به این طریق استقلال و شهرخودرو از صف مدعیان خارج و راه برای پوکر شما باز شد!

آیا این کار دو وزارت هوادار شما حرفه ی بود!؟

شمایی که از حرفه ی بودن حرف می زنید آیا کاری که شما با شهر خودرو انجام دادید حرفه ی بود اینکه در وسط لیگ و در حالی که شهرخودرو در رده اول بود این تیم را رها کنید برای منافع خودتان!؟

چرا به مذاکره غیرقانونی که در زمان مربیگری خودتان در شهر خودرو و مذاکره فدراسیون با امیر قلعه‌نویی نمی پردازید!؟ کدامتان حرفه ای عمل کردید شما یا امیر قلعه‌نویی!؟

جناب اگر قرار باشد از حرفه یها صحبت شود باید از امیر قلعه‌نویی صحبت کنیم که حتی برای مربیگری تیم ملی هم حاضر به ترک تیم تحت نظرش نکرد نه شما که نشان دادید از حرفه بودن کلماتش را بلد هستید!

شمایی که هر موقع لازم باشد با کلمات بازی می کنید و برای منافع خودتان و ضد تیم های دیگر جبهه می گیرید
شما حتی در برخورد با سوال درباره کرونایی های استقلال به جای آرزوی سلامتی برای آنها از لفظ مراکز مورد اطمینان استفاده کردید که انگار اسم رمز شما و سهیل مهدی و هراتیان بوده است که همین هم شد و خواسته شما از طرف فدراسیون به چند ساعت نرسید که انجام شد!

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =