ج. مرداد 17ام, 1399

استقلال ایران|دبل استار

دبل استار محل گردهایی هواداران استقلال ایران از سراسر جهان می باشد.

یاداشت کوتاه/ پرسپولیس، فولاد در حالت تعویق؛ استراحت در سکوت خبری

فدراسیون قطر در تفکر آماده سازی استادیوم های خود جهت برگزاری لیگ قهرمانان آسیا است. این کشور شرایط لازم را در این خصوص مهیا کرده است. چند مایل که به طرف شمال این کشور حرکت می‌کنید، اوضاع و احوال دیگری در حال اتفاق افتادن است...
یاداشت کوتاه/ پرسپولیس، فولاد در حالت تعویق؛ استراحت در سکوت خبری

حسن صانعی پور

فدراسیون قطر در تفکر آماده سازی استادیوم های خود جهت برگزاری لیگ قهرمانان آسیا است. این کشور شرایط لازم را در این خصوص مهیا کرده است. چند مایل که به طرف شمال این کشور حرکت می‌کنید، اوضاع و احوال دیگری در حال اتفاق افتادن است.

پرسپولیس، فولاد مشابه استقلال، فولاد

طبق اعلام سازمان لیگ دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و فولاد خوزستان به تعویق افتاد. گویا دلیل اصلی این تصمیم فاصله زمانی کمتر از چهارده روز پس از مثبت شدن تست کرونای بازیکنان فولاد می باشد. مقایسه این رخداداد با برگزاری مسابقه استقلال و فولاد که با اعتراض تمامی اعضای باشگاه روبرو شد، سرنوشت لیگ برتر و سمت و سو آن را مورد سوال قرار می دهد.

صدای قهرمانی درآمده است

در حالی که در چهارفصل اخیر، بسیاری از جریانات فوتبال به گواه بسیاری سمت و سویی خاص داشته و حمایت های ویژه ای از قرمزپوشان پایتخت در راستای موفقیت انجام پذیرفته است. اما به این مقوله علیرغم اینکه مورد تایید اکثریت فوتبال دوستان بوده، هرگز ورود نشده و به نظر می رسد که در این سال ها صدای قهرمانی بدجوری درآمده است.

استراحت در سکوت خبری

قهرمانی سرخپوشان در لیگ نوزدهم با توجه به اختلاف امتیاز موجود، مسجل به نظر می‌رسد. اگر اتفاقات غیر منتظره رخ ندهد، پوکر معنادار قهرمانی اتفاق خواهد افتاد. از طرفی لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی هم در پیش است. تیم ها برای حضور بهتر، با توجه به فشردگی مسابقات احتیاج به استراحت داشته تا خدشه ای در راه موفقیت وارد نشود. اما نکته قابل تحمل سکوت خبری رسانه ها و سایت های بزرگ و کوچک در این مورد بوده و با مرور اخبار موجود متوجه می‌شویم که لغو دیدار سرخپوشان تهران و اهواز حساسیتی همچون بازی استقلال و فولاد نداشته و بی توجه و یا کم توجه از کنار آن گذشته اند. لازم به یادآوری است که استقلال در صورت پیروزی بر فولاد (اگر در شرایط منصفانه ای برگزار می شد) به فاصله هشت امتیازی صدر می رسید و تقابل تیم اول و دوم در ادامه لیگ حساس تر و تحت شرایطی شاید منجر به جابجایی قهرمان می شد. این شبهه در واقع حاصل همان هیاهوها و همین سکوت هاست.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =