ج. مرداد 17ام, 1399

استقلال ایران|دبل استار

دبل استار محل گردهایی هواداران استقلال ایران از سراسر جهان می باشد.

استقلال درس غیرت داد

حساس‌ترین جدال هفته‌ی بیست و هفتم لیگ برتر را آبی‌پوشان بردند تا با کسب این سه امتیاز شیرین راه خود را برای نایب قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان هموار تر کنند. شاگردان مجیدی با وجود اینکه دقایق پایانی نیمه‌ی اول با اخراج آرش رضاوند ده نفره شدند اما قافیه را واگذار نکردند و با یک بازی حساب شده و برتر موفق به کسب یک پیروزی سخت اما شیرین شدند.
استقلال درس غیرت داد

ده نفره هم می‌شود برد

به گزارش دبل استار – سعید سرفرازیان، حساس‌ترین جدال هفته‌ی بیست و هفتم لیگ برتر را آبی‌پوشان بردند تا با کسب این سه امتیاز شیرین راه خود را برای نایب قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان هموار تر کنند.
شاگردان مجیدی با وجود اینکه دقایق پایانی نیمه‌ی اول با اخراج آرش رضاوند ده نفره شدند اما قافیه را واگذار نکردند و با یک بازی حساب شده و برتر موفق به کسب یک پیروزی سخت اما شیرین شدند.
شکست دادن سپاهان با ده نفر بازیکن کار هر تیمی نیست اما فرهاد و سربازانش این مهم را انجام دادند تا در هفته‌های پایانی لیگ برتر نشان دهند عزمشان برای نایب قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان جزم است.
سپاهان برای این فصل یک باخت به آبی‌پوشان بدهکار بود چون در بازی رفت هم آن‌ها با خوش‌شانسی و اشتباهات محرز داوری از شکست فرار کردند.
شیخ محبوب آبی‌ها باز هم گلزنی کرد و تعداد گل‌های خود را به دوازده رساند تا هم‌چنان جدی‌ترین گزینه برای آقایی گلی لیگ نوزدهم باشد.
محمد دانشگر پس اتفاقات هفته‌ی گذشته که منجر به از دست دادن یک بازی برای او شد در این دیدار با تاثیر گذاری روی گل دوم استقلال و نجات دادن دروازه‌ی آبی‌ها در دقایق تلف شده‌ی بازی نقش مهمی در به دست آوردن این سه امتیاز داشت، اما قطعاً خوشحال‌تربن فرد استقلالی روی زمین بعد از فرهاد مجیدی که موفق به شکست دادن تیم ژنرال امیر قلعه‌نویی شده است آرش رضاوند است که اخراج او باعث نشد تیم این امتیازات مهم را از دست دهد.
در این بازی همه‌ی استقلالی‌ها خوب بودند که توانستند این سه امتیاز شیرین را به دست آورند.
بازی بعدی استقلال با شهر خودرو مشهد است و یک مربی استقلالی دیگر منتظر پذیرایی از آبی‌پوشان می‌باشد استقلال با شکست شهر خودرو تا اندازه‌ی زیادی جایگاه دومی جدول را برای خود حتمی خواهد کرد.

1+

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + سه =