ج. مرداد 17ام, 1399

استقلال ایران|دبل استار

دبل استار محل گردهایی هواداران استقلال ایران از سراسر جهان می باشد.

استقلال مجیدی| تیمی که می شود به آن امید داشت

فرهاد

مهرداد یاراحمدی

بازی دیشب استقلال با سپاهان در ورزشگاه خالی آزادی به انجام رسید. مسابقه ای حساس و نفس گیر با همان جذابیت های مسابقات قبل این دو تیم که با نتیجه دو به یک به نفع میزبان به پایان رسید.

استقلال بازی را با سیستمی که در مسابقات قبل با آن نتیجه گرفته بود شروع کرد،همان سیستمی که تمام مهره های کلیدی تیم به خوبی و در جای مناسب خود تمام قابلیت های خود را به نمایش می گذارند.

مجیدی با همان احساس همیشگی خود و حالا با تجربه بیشتر به خوبی هدایت استقلال را انجام می دهد، مجیدی تیمی یک دست ، جنگنده و غیرتی ساخته است.

هر کدام از بازیکنان در پست های خود به خوبی و جنگنده ظاهر می شوند، از یکدیگر و در راس آن از نام استقلال جانانه دفاع می کنند و جواب خوبی به کسانی مانند نورافکن می دهند .

وقتی تیم یا یک یار کمتر حدود نیمی از دقایق بازی را جنگنده ادامه می دهد و در آن به پیروزی می رسد، نشان از برتری تیم دارد آن هم در مقابل تیم قدرتمند سپاهان ،با نتیجه امشب مشخص است تیم رویه خوبی پیش گرفته است.

مجیدی تیم را به ثبات و این قدرت ذهنی رسانده است که می شود در همه مسابقات و در مقابل هر تیمی به برتری برسند.

این طرز فکر در ساق های همه بازیکنان استقلال دیده میشود و همه بازیکنان در تلاش برای رساندن استقلال به قله موفقیت هستند.

درست است که تیمی دیگر با سفارش های فراوان و از همان ابتدا قهرمانی خود را از طرف دیگران هدیه گرفت ،اما استقلال مجیدی با همه ناملایماتی ها و بی مهری ها مردانه جنگید.و حالا در انتظار سهمیه و کسب جام حذفی است.

مجیدی در شرایطی سخت استقلال را تحویل گرفت تیمی دست و پا شکسته با محروم و مصدوم فراوان و بدون امکانات و در شرایطی که هر کسی این جسارت را در خود نمیدید استقلالی را که استرا ساخته بود تحویل بگیرد اما مجیدی این ریسک را پذیرفت و سکان دار تیم محبوب میلیون ها هوادار آبی شد.

مجیدی اکنون تقریبا می شود گفت که دومی لیگ را در دست دارد و هفته بعد باید باز هم در جام حذفی به مصاف سپاهان برود.

مجیدی قطعا برای بازی بعد هم استراتژیک های خاص خود را دارد و تنها چیزی که اکنون نیاز دارد آرامش و تزریق آن به تک تک بازیکنان و کادر فنی و مدیریت است.

به استقلال مجیدی می‌شود امید های فراوان داشت و بدون شک استقلال مجیدی بسیار بهتر و محبوب تر از استقلال استرا خواهد شد . تنها نیاز استقلال و مجیدی در حال حاضر امید امید و امید است.

1+

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =