کد خبر : 10793
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

فرآیند خصوصی سازی در یک نگاه

فرآیند خصوصی سازی در یک نگاه

✍ هومن جعفری/ سردبیر دبل استار وزارت ورزش: تیم را خصوصی می کنیم تا مردم تصمیم بگیرند! وزارت ورزش یک روز بعدتر: مدیران باشگاه حق ندارند با هر اسپانسری قرارداد ببندند بلکه باید با اسپانسری قرارداد ببندند که ما اوکی می کنیم! وزارت ورزش دو روز بعدتر : این دو تیم حق بستن قرارداد با

هومن جعفری/ سردبیر دبل استار

وزارت ورزش: تیم را خصوصی می کنیم تا مردم تصمیم بگیرند!

وزارت ورزش یک روز بعدتر: مدیران باشگاه حق ندارند با هر اسپانسری قرارداد ببندند بلکه باید با اسپانسری قرارداد ببندند که ما اوکی می کنیم!

وزارت ورزش دو روز بعدتر : این دو تیم حق بستن قرارداد با مربی و بازیکن خارجی را ندارند!

وزارت ورزش سه روز بعدتر: مدیران این دو باشگاه از امروز باید در دفتر خود دوربین مداربسته و تجهیزات صوتی نصب کنند که وزیر بتواند مستقیما صدا و تصویر مذاکرات را دنبال کند.

وزارت ورزش پنج روز بعد: مدیران این دو باشگاه از امروز وظایف و مسئولیت های خود را به نمایندگانی تحویل می دهند که مستقیما از وزارت ورزش می آیند. فکر کردید الکیه؟

وزارت ورزش ده روز بعد: تاکید می کنیم قصد خصوصی سازی داریم و این دو باشگاه را به دست مردم می رسانیم تا آنها تصمیم بگیرند ضمن اینکه با گزینه های پیشنهادی مدیران دوباشگاه برای معاونت مخالفت شد. لطفا نفرات بعدی را معرفی کنید یا نفرات پیشنهادی وزارت ورزش را سریع تر انتخاب نمایید.

وزارت ورزش دو روز بعد: ضمن تکذیب دخالت در امور این دو باشگاه و با تایید و تاکید مجدد بر میل قلبی وزیر همایونی برای خصوصی سازی، به اطلاع مدیران دو باشگاه می رسوند که ق اومدی قورمه سبزی! پرداخت مالی به بازیکن فقط با اجازه بنده یا معاونم! حساب دو باشگاه رو توقیف می کنم فقط در حد تنخواه روزانه به اندازه نان و پنیر می توانید خرج کنید. هر گونه خرج کردن برای باشگاه از حساب وزارت ورزش!

وزارت ورزش سه روز بعد: تمام شایعات مبنی بر دخالت وزیر در امور دو باشگاه را تکذیب می کنیم. اینها کار دشمنانی است که نمی توانند استقلال و آزادی عمل مدیران دو باشگاه را ببینند!

وزارت ورزش دو روز بعد: زیادی صبر کردیم. از دقایقی دیگر دو مینی بوس مدیر، مسئول و کارمند ساده از سوی وزارت ورزش به سمت آدرس دو باشگاه استقلال و پیروزی حرکت خواهند کرد تا مسئولیت های دو باشگاه را برعهده بگیرند. این بخشی از شعار سپردن کار دست مردم است.

نتیجه اخلاقی: همه سرکاریم!

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

2 + 6 =