کد خبر : 38577
تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 مرداد 1400 - 13:35

بچسب به همان توپ و تور رفیق!

بچسب به همان توپ و تور رفیق!

به گزارش دبل استار، اوایل که به تلویزیون آمده بود شکمش به کمرش چسبیده بود و به این اندازه بلبل زبان نبود. پسر خوب و مظلومی بود، اما حالا طوطی خوبی نیز به نظر میرسد. شکر خدا حالا بزرگ شده و دغدغه هدر رفتن پول و مالیات مردم فقیر را دارد. دیروز کیمیای تکواندو به

به گزارش دبل استار، اوایل که به تلویزیون آمده بود شکمش به کمرش چسبیده بود و به این اندازه بلبل زبان نبود. پسر خوب و مظلومی بود، اما حالا طوطی خوبی نیز به نظر میرسد. شکر خدا حالا بزرگ شده و دغدغه هدر رفتن پول و مالیات مردم فقیر را دارد. دیروز کیمیای تکواندو به ناف علیزاده می بست و امروز معتقد است که علیزاده با پول مردم رنجدیده و سختی کشیده به اینجا رسیده است. بنده خدا تنها مشکلش این است که گویا در خانه آینه ندارد و نمی بیند که پول مردم به خودش چه خوب افتاده و صورتش چه گلی انداخته است. مگر کم از پول این مردم بابت تحویل اراجیف به آنها سهم تو شده؟

به نظر میرسد هر چه فربه تر میشود حرفهایش قلمبه سلمبه تر میشود. رفیقمان تنها لگدی که در عمرش زده به بطری نوشابه ی سر راهش بوده حالا نفر سوم المپیک را میکوبد. مرد مومن تو از تکواندو و سختی هایش چه میدانی؟ بگذار روشنت کنم رفیق، بهتر است بچسبی به همان توپ و تور! علیزاده هم اندازه ی وزن امروز تو عرق ریخته، تاکید میکنم وزن امروز تو!
علیزاده اگر با پول این مردم به اینجا رسیده لااقل یک برنز المپیک به این ملت هدیه داده، تو در قبال پول و مالیات این مردم چه تحویلشان دادی؟
خوشت بیاید یا نه، علیزاده دین خود را ادا کرده و همان برنزش برای این مردم سختی کشیده می ارزد به صد سال مهمل بافی امثال تو.

آقای خراسانی شما دیگر چرا؟ شما که پیشکسوت تکواندو محسوب میشوی و کننده ی کاری. شما هم ناامیدمان کردی استاد…
مخاطب مقدس است و احترامش واجب…
و حالا این مخاطب صحبت هایتان راجع به علیزاده را به خودتان بر میگرداند…
آقایان بروید تامل کنید، چگونه در اینهمه سالی که رو به روی مردم نشستید نتوانستید برای خودتان محبوبیتی بسازید که با یک برنامه به باد نرود؟!

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =