ترنج حاتمی

به نام استقلال، به کام رقبا!

به نام استقلال، به کام رقبا!

تبلیغات محیطی از بدیهی‌ترین حقوق هر تیم است که می‌تواند بخش عمده‌ای از مشکلات اقتصادی باشگاه‌ها را مرتفع کند.

به گزارش دبل استار، دریافت این حق پس از سال‌ها با تلاش و ممارست مدیریت استقلال حاصل شد. تلاشی که ثمره‌ی آن نه تنها عاید استقلال، که شامل حال تمام رقبا نیز خواهد شد.
اگرچه این درآمد همه‌ی آن چیزی نیست که بتواند معضلات اقتصادی استقلال را برطرف کند، اما نقش عمده‌ای را در بهبود شرایط تیم خواهد داشت. چرا که استقلال همانند رقبای صنعتی از بودجه‌های کلان و درآمدهای هنگفت سهمی نخواهد داشت.

تأثیر تبلیغات محیطی برآینده‌ی استقلال


استقلال و نقش تبلیغات محیطی در برطرف شدن مشکلات
برای تیمی که فقط گوشه‌ای از کلکسیون افتخاراتش آمال و آرزوی سایر باشگاه‌ها است. این یک اتفاق شنیع بود که درگیر تهیه‌ی مخارج روزانه‌ی تیم باشد.
مشکلات اقتصادی و کمبود امکاناتی که در یک لیگ فرسایشی همواره استقلال را از دور رقابت با رقبای تا دندان مسلح خارج می‌کرد اکنون می‌تواند به واسطه‌ی دریافت این حقوق مرتفع شود.
مشکلات متعدد سالیان اخیر استقلال تنها بواسطه‌ی معضلات اقتصادی رقم می‌خورد. معضلاتی که استقلال را از تقویت باز می‌داشت و به رقبا اجازه‌ی عرض اندام می‌داد.
اکنون طبیعی است که هیچ رقیبی حاضر به همکاری برای مرتفع شدن این مشکل نباشد، ولو اینکه سودی بیشتر حاصل باشگاه خودی باشد. چرا که استقلال در سالیان گذشته برای رفع مشکلات خود مجبور به فروش ستاره هایش بود و رقابت با تیمی تضعیف شده امکان موفقیت را بالاتر خواهد برد.

سود تبلیغات محیطی، سود استقلال و ضرر سازمان لیگ


سازمان لیگ و از دست دادن امتیازی هنگفت
دریافت سودی هنگفت حاصل از تبلیغات محیطی، حق پخش تلویزیونی و کسر درصدی از قرارداد بازیکنان و مربیان لیگ در سالیان متوالی، خزانه‌ی فدراسیون نشین‌ها را آنچنان پر‌می‌کرد که به هیچ عنوان حاضر به از دست دادن این امتیاز هنگفت نباشند.
امتیازی که در تمام لیگ‌های معتبر دنیا از ابتدایی ترین حقوق هر تیم است. اما در لیگ ایران احقاق حقوق تیم‌ها هیچگاه در اولویت نبود.
فوتبال ایران را به سمت حرفه‌ای بودن سوق دهید. دریافت حقوق باشگاه‌ها از ابتدایی ترین اصول باشگاه‌داریست که در ایران این اصول هیچگاه رعایت و اجرا نشده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

3 × سه =