علیرضا آذربرزین

استقلال یِکه و تَنها در میدان جنگ!

استقلال یِکه و تَنها در میدان جنگ!

بعد از مدیرعاملی مصطفی آجرلو، استقلال اولین تیمی بود که خواستار دریافت تبلیغات محیطی که حق باشگاه ها است از سازمان لیگ شد.

آجرلو جهت دریافت حق استقلال با نفرات زیادی باید می جنگید. از سازمان لیگ گرفته تا درودگر و…، مدیرعامل استقلال همه کار کرد تا بلاخره موفق شد تبلیغات محیطی را در اختیار بگیرد.

بعد از اینکه با قرارگرفتن تبلیغات محیطی به باشگاه ها موافقت شد باشگاه پرسپولیس بیانیه ای منتشر کرد و این باشگاه هم خواستار دریافت این تبلیغات شد.

جالب است باشگاه پرسپولیس هیچ تلاشی برای دریافت تبلیغات انجام نداد و حتی مخالفت هم کرد اما پس از اینکه استقلال توانست مسئولان را راضی کند، قرمز ها پا به میدان مُفت خوری گذاشت.

مسئله ای که به نام استقلال و به کام پرسپولیس تمام شد. عده ای از مسئولان که اقدام باشگاه استقلال باعث ناراحتی آنان شده بود و باعث از دست رفتن منافعشان از تبلیغات محیطی شده بود، جنگ علنی با استقلال را آغاز کردند و در هر زمینه ای که امکان داشت سعی در ضربه زدن به استقلال را داشتند.

یکی از آن ها که خیلی از در اختیار دادن تبلیغات به استقلال ناراحت شده بود، صادق درودگر است، طرفدار شیش آتیشه ی پرسپولیس و مدیر مسئول سابق روزنامه پیروزی که از تمام تریبون های تلویزیون جهت کوبیدن باشگاه استقلال و سردار آجرلو استفاده می کند.

این روزها از یاد نخواهد رفت که استقلال به تنهایی در میدان جنگ با چندین نفر درحال جنگیدن برای دریافت حق خود است و باشگاه رقیب درحال تماشای این جنگ است و زمانی که همه چیز به سود آنها شود بازهم وارد میدان مُفت خوری شوند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پانزده + 15 =