کد خبر : 50400
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳

هواداری

استقلال قهرمان شد، قهرمانی بعدی را از دست ندهید

استقلال قهرمان شد، قهرمانی بعدی را از دست ندهید
هواداران تیم استقلال در شرایطی قهرمانی خود را جشن گرفتند که هنوز سه بازی از لیگ به اتمام نرسیده است.

به گزارش دبل استار، جشن قهرمانی آبی ها که مصادف با شنبه نحس بود، صدای هواداران مظلوم این تیم که چند سال سرشان را بعضی ها زیر خاک فرو برده بودند که نه صدایی بشنوند و نه بتوانند حرفی بزنند، به گوش خیلی ها رسید؛ استقلال خیلی زود قهرمان شد تا بعضی تیم ها فرصت بستن کفش را پیدا کنند.

این جام و این قهرمانی شیرین ترین روز را برای هواداران رقم زد ولی باید حواسمان باشد که شیرینی عسل را تبدیل به برنج سوخته غذا نکنیم؛ هواداران ممکن است آنقدر حواسشان به قهرمانی پرت شود که نفهمند آسیا نزدیک است و ممكن است باز هم اتفاقات ناخوشایندی اتفاق بیافتد که همان برنج سوخته غذا باشد، همان عسلی که شیرینی اش مانند شادی های پس از گل فرهاد مجیدی است تبدیل به گریه بازیکنان شود. هواداران حواسشان باشد که در چه مقطعی قهرمان شده اند!

در مقطعی که دیگر مسعود سلطانی فر نیست؛ مراقب باشید سلطانی فر ها بازنگردند. استقلال در مقطعی قهرمان شده که دیگر امثال مددی نیستند؛ مراقب قایدی ها باشید که به دست مددی ها نیوفتند! استقلال در مقطعی قهرمان شده که هنوز خبرگزاری ها بر علیه فرهاد، استقلال، بازیکن و مدیریت خبر می زنند ولی برای استقلالی ها اهمیتی ندارد؛ مراقب باشید با خبر های کذب حواس بازیکن و خودتان را پرت نکنید!

مراقب باشید که کسی جای مجیدی نیاید که در جواب جادوگر بگوید اعتقاد دارم ولی جادوگری در کار نیست! امسال وریا در شرایطی جام را بالا می برد که فرهاد با جادوی مادر پیرش، پدرش که از آسمان نگاه می کند، بازیکن که تلاش می کند و هوادار که تشویق می کند قهرمان شده است.

حواسمان به این جادو ها باشد که اگر از استقلال گرفته شوند فرهاد نیست که «دیگر به اینها نبازد». باید خود را برای اتفاقاتی که ممکن است برای استقلال رخ دهد آماده کنیم. این قهرمانی تقدیم به هوادار شد و هوادار باید بداند که از طرف چه استقلالی به او، قهرمانی تقدیم شده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سیزده + یازده =