کد خبر : 50406
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۵

علیرضا آذربرزین

قهرمانی با طعمِ رکورد!

قهرمانی با طعمِ رکورد!
درحالی که سه هفته به پایانِ رقابت ها باقی مانده است، استقلال موفق شد نامِ خود را بر روی جام حک کند و جامِ بیست و یکِ لیگِ برتر با دستانِ شماره بیست و یکِ آبی پوشان به سوی آسمان بلند شود.

به گزارش دبل استار، استقلالی که کمتر کسی انتظارِ قهرمانی از او در این فصل را داشت، چرا که پس از آن دورانِ فاجعه بارِ مدیریتی و بی ثباتی و مسائلِ دیگر، کسی فکرش را نمی کرد که استقلال بتواند به این زودی خود را ترمیم و مدعی قهرمانی در این فصل کند، اما فرهاد مجیدی با تیمِ جوانش این کار را کردند و تا هفته‌ی بیست و هفتم لیگ تمام رکورد های موجود را به تسخیرِ خود در آوردند و در آستانه‌ی کسبِ جام طلایی قرار دارند.

جام از فرهاد تا فرهاد برای استقلالی ها گرچه طول کشید، اما کسبِ جام با فرهاد لذتبخش و شیرین تر از فتحِ جام با مربیان دیگر است.

فرهاد مجیدی برای استقلال فقط یک جام کسب نکرد، او به قولی هم که داده بود عمل کرد و شخصیتِ استقلال که به راحتی شکست نخوردن بود را به استقلال برگرداند.

ایستاده در غبار می تواند لغبِ خوبی برای فرهاد مجیدی باشد، فرهادی که با وجود تمام دشمنی ها از خودی گرفته تا رقیب و خلعِ سلاحِ تیمش، توانست استقلال را به قُله‌ی لیگِ برتر برساند.

بیست و هفت هفته است که تیم ها مجالِ چشیدنِ طعمِ شیرینِ برد برابرِ استقلال را پیدا نکرده‌اند و باید دید که در سه گامِ باقیمانده هم می توانند به این روند ادامه دهند و لیگ را با تاریخ سازی و کسبِ جام طلایی به پایان برسانند یا خیر، پایانِ رویایی در انتظارِ آبی ها است.

بدونِ شک این قهرمانی مُهرِ فاقد اعتبار را بر روی جام های کسب شده پرسپولیس در سال های گذشته می زند و به صحبت هایی که در دوران وزیر ورزش سابق انجام می شد رنگ و بوی واقعیت می دهد.

صحبت هایی که اگر این فصل با قهرمانی پرسپولیس به پایان می رسید قطعا اعتباری نداشتند، اما با قهرمانی استقلال به پایان رسید تا به همه ثابت شود که وزیر هم می تواند گل بزند و هم پاسِ گل بدهد. این قهرمانی برای سرخ ها از زهر هم تلخ تر است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =