کد خبر : 50506
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲:۲۶

رضا بلوچی

نیم نگاه گرشاسبی به صندلی مدیریت سرخ ها و مرور بهانه ها

نیم نگاه گرشاسبی به صندلی مدیریت سرخ ها و مرور بهانه ها
حمید رضا گرشاسبی مدیر عامل حال حاضر فولاد خوزستان که سابقه مدیریتی قرمز ها را در کارنامه دارد، در قامت مدیر عاملی قرمزها بر آمد و سخنانی را من باب کسب محبوبیت و مطرح کردن نام دوباره خود برای صندلی مدیریت قرمزها مطرح کرد.

به گزارش دبل استار، گویا جناب گرشاسبی کلا فراموش کرده بود که در حال حاضر سمت دارد و موظف است به فولاد و هواداران آن بیندیشید، صحبت هایی از دوره وزارت قبلی و حمایت ها نسبت به استقلال می گفت. ایشان از نداشته های آن دوران و فینال رفتن با قرمز ها هم سخن به میان اورد و گذری بر موضوع سوپر جام و حواشی اتفاق افتاده پیرامون آن، داشت و بیان کرد که شخص وزیر دستور دادند که آن ها در زمان دیگری بازی را برگزار کنند که این بزرگوار مخالفت کرده و سوپر جام از آورده های او بوده که با سرپیچی از دستور مستقیم وزیر برای پیروزی کسب شده.
در بحث حمایت و عدالت در نحوه تخصیص اعتبارات و …باید گفت: اولا برای همه فوتبالدوستان مشخص شده که وزارت قبلی و مسئولین بالادستی فوتبالی گرایش کامل به رنگ قرمز داشتند تا جایی که وزیری جوان( مسئول بالادستی دو اپراتور همراه اول و ایرانسل به عنوان اسپانسرهای مالی دو باشگاه)، چگونه هر هفته با پست گذاشتن و کری خوانی های بچگانه، ارادت خود به رنگ قرمز را نشان می داد و طیف عظیمی از دوست داران فوتبال را از خود می رنجاند که البته هنوز هم ادامه دارد، یا چطور موضوع طارمی و ریزه اسپور با وساطت و سفارش حل شد، بحث بازی سپاهان و امتیازات معیشتی بماند جنجالی تاریخی به پا کرد و عواقبش تا به حال ماندگار است.
هواپیمای اختصاصی، تعطیلی غیر متعارف مدارس، کمک ها از این صندوق و آن صندوق و موارد دیگری که حالا حالاها از ذهن اهالی فوتبال دوست پاک نمیشود.
دلواپسان دور و نزدیک
حال اینکه چرا جناب گرشاسبی که در حال حاضر در پیروزی جایگاهی ندارد، چنین مطالبی را بیان می کند، جای سئوال دارد؟
شاید جناب گرشاسبی این مطالب را برای بهتر دیده شدن و کسب محبوبیت بیان کرده است و آمادگی خود را برای گرفتن پست مدیریت پیروزی اعلام داشته است. البته بهتر است که جناب گرشاسبی تمرکز فعلی خود را بر مجموعه زیر دست خود یعنی فولاد بگذارد. و مرور بهانه های واهی را به سایر گرایش داران قرمز بگذارد، چون گویا قهرمانی قطعی استقلال قبل از سه هفته پایانی که با شکست پیروزی برابر سپاهان همراه بود، برنامه های دلواپسان را بر هم زد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =